Nxehet keq Bora Zemani, i marrin fotot e djalit: E turpshme!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 23.01.2022, 11:28

Bora Zemani është një nga vajzat më të komentuara të ekranit, e kjo për shkak të përfshirjes së saj në mënyrë indirekte në Big Brother. Së fundmi, moderatorja është acaruar me një situatë të pazakontë.

E papritur! Donaldi puthi Beatrix, 'nxehet' Bora Zemani: Do të futem sonte  në BBV për të…

Ajo ka parë që dikush ka hapur një llogari instagrami me emrin e djalit të saj. Sipas Borës kjo është e turpshme, pasi nuk mund të hapësh një llogari Facebooku për një të mitur.

Donaldi tha se është beqar, reagon Bora Zemani: Pavarësisht provokimeve… -  Top Channel

“Ky nuk eshte insta i Arbori! Ju lutem beni report!!! Nuk mundet dikush te hapi nje faqe femije dhe aq me teper te flasi ne emer te tij! E turpshme!!”, ka shkruar Zemani.

“E turpshme, nuk mundet dikush të…”/ Revoltohet Bora

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit