JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Basha vendos në krye të Fierit Agron Kapllanaj, vëllai i tij përfitues i tenderave të majmë nga PS
Të zgjedhura
Njihuni me Jovan Bojdanin, oligarkun që ka ngrënë brutalisht paratë e shqiptarëve dhe ecën i lirë
Të zgjedhura
KESH bleu energji 6 herë më shtrenjtë 6.4 MLN €! Oligarkët që hëngrën MILIARDAT e Energjisë| EMRAT
Të zgjedhura
Agimi “i burgjeve” i jep 180 milionë pa konkurrencë Qefalisë dhe të dënuarit për korrupsion
Të zgjedhura
KLSH zbulon SKANDALIN| MILIARDAT që ka marrë oligarku Klodian Allajbeu me firmën e Manastirliut!
Të zgjedhura
Posta Shqiptare i jep 600 milionë tender firmës ELEKTROSEK me ofertë sa 99.5% e fondit limit
Të zgjedhura
500 milionë për Grigorin e Infosoftit, Mirlinda e AKSHIT nuk e ndal dorën
Të zgjedhura
Thellohet skandali i 11 milion eurove në Portin e Durrësit, si u tall djali i Valentina Leskaj me propozimin teknik
Të zgjedhura
Çudira nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, bën tender dhe blen 9 motoçikleta
Të zgjedhura
Pirro i Portit Durrës favorizon djalin e Valentina Leskaj për të fituar tenderin prej 11 milionë eurosh
Të zgjedhura
Policia e Shtetit harxhon 115 milionë për teste, në tenderin e dyshimtë
Të zgjedhura
Arrestohen “cironkat” e vogla në Shëndetësi/ Oligarkët flenë me jastëkët e mbushur me paratë tona
Të zgjedhura
Godet sërish drejtori i Spitalit të Korçës! 150 MLN për ngrohje biznesmenit 25-vjeçar, si u kamuflua kunata?!
Të zgjedhura
“Nami” në Durrës, Emiriana Sako “fal” 220 milionë për rikonstruksionin e bashkisë
Të zgjedhura
Bashkia Tiranë shpall fitues firmën që garoi e vetme, me ofertë sa 99% e fondit limit
Të zgjedhura
Tenderat e çuditshëm të Bashkisë Tiranë, 62 milionë pa konkurrencë për blerje betoni
Të zgjedhura
Posta Shqiptare nuk i ndal “bëmat”, 1 miliardë lekë për servera
Të zgjedhura
Posta Shqiptare i jep tenderin prej 130 milionë,  firmës me administrator të dënuar penalisht
Të zgjedhura
Çudira nga Gjykata e Lartë, jep 180 milionë tender pa konkurrencë për dhomën e serverit
Të zgjedhura
DPSHTRR i jep 700 milionë brenda ditës të njëjtës kompani në 3 lote të ndryshëm
Të zgjedhura
Njihuni me oligarkun e semaforëve! Erion Veliaj i jep 50 MLN Lekë që t’i ‘bëjë hyzmetin’ në Tiranë
Të zgjedhura
Ergysi i KESHIT nuk di të ndalet, 1.8 miliardë për sistem alarmi kompanisë R&T
Të zgjedhura
Kryebashkiakët e Rilindjes qoka njëri-tjetrit me lekët tona! 250 MLN peshqesh Ervin Demos nga Salla i Cërrikut

Të fundit