Donaldi i mërzitur me daljen e Triksës, vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 23.01.2022, 10:57

Donaldi duket se është i mërzitur me daljen e Beatrix. Kjo duket edhe nga ditët e fundit, ku më së shumti ka ndenjur vetëm, edhe pse Egzona, banorja e re nuk i ndahet asnjë moment.

Së fundmi Donaldi ka vënë fotografinë e Triksës afër kokës së krevatit. Kujtojmë se Beatrix doli nga shtëpia ditën e premte. Ajo ishte në nominim me Donaldin dhe Einxhel.

Të tre personat u vunë në nominim nga Arbri, i cili hapi kutinë e Pandorës.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit