Aktore e madhe/ Del videoja ku Monika flet për ‘treshe’ me Donaldin dhe Beatrixën

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.01.2022, 08:47

Dy ditë më parë Iliri dhe Monika patën një debat në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Aktorja ishte prekur, pasi Iliri kishte bërë një shaka të tepruar në lidhje me mjeljen e dhisë. Asaj nuk i kishte pëlqyer që ai kishte ërdorur fjalën treshe.

Nuk e pres nga ai, “kjo nuk është shoqëri” kriset shoqëria Monika – Ilir - Kuzhina Shqiptare

Mirëpo, duket se Monika e paska përdorur këtë vetëm si justifikim për t’u kapur me Ilirin, pasi vetë fjala treshe është përdorur edhe nga vetë ajo. Aktorja e ka përdorur situatën në lidhje me Donaldin dhe Beatrixin. Me shaka ata po flisnin për një raport mes Donaldit, Triksës dhe Monikës.

Nuk e pres nga ai, “kjo nuk është shoqëri” kriset shoqëria Monika – Ilir

Me këtë shaka Monika ka qeshur me të madhe, ndërsa me Ilirin e ka marrë si ofendim.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit