Donaldi ‘shpërthen’ ndaj Triksës: Po nuk jam robot ja q*fsha robt!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 12.01.2022, 09:50

Donaldi dhe Beatrix po kalojnë një moment të vështirë në lidhjen e tyre. Mund të themi se janë në prag ndarjeje. Kjo ka ardhur, pasi Donaldi nuk po i kushton më rëndësi Triksës, por po fokusohet në lojë.

Ka thënë është single, i pyeta banorët një nga një”, Beatrix flet për lidhjen me Donaldin - Abc News

Këngëtarja është shprehur dje se ndjen një ftohje të Donaldit dhe kjo është dukur nga shumë banorë.

Beatrix bën planet për të kaluar Shën Valentinin me të, Donaldi ia kthen: Larg qoftë! - Abc News

Megjithatë, Big Brother nuk transmetoi dje një video që Donaldi i ka thënë Triksës. Teksa ajo ka qenë duke i folur, ai i është përgjigjur:

Po nuk jam robot ja q*fsha robt.

Përqafime dhe deklarata të forta, Donaldi dhe Beatrix nuk e fshehin më dashurinë dhe nuk ngurojnë të falin puthje - Report-tv.al

Kjo fjali ka ardhur, pasi Donaldi i ka sqaruar se nuk mund të jetë i fokusuar totalisht tek ajo.

@bigbrother.tch #donaldveshaj #beatrixramosaj #fyp #foryou ♬ Без тебя я не я – JONY & HammAli & Navai

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit