Ishi i Borës zgjidhet i preferuari, ‘plasin’ komentet: Turp, lojë e pistë! Iliri e meriton

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 08.01.2022, 00:32

Donald Veshaj u shpall sot i preferuari i publikut në shtëpinë e Big Brother Vip.

Votimi zgjati vetëm pak minuta dhe kjo ishte hera e dytë që ishi i Borës u shpall i preferuar.

Mirëpo kjo nuk është pritur aq mirë nga publiku. Siç shihet edhe nga komentet në rrjetet sociale zgjedhjen e të preferuarit e quajnë të padrejtë dhe se duhet të ishte Iliri.

Më poshtë janë disa nga komentet:

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit