Ish-banori i Big Brother: Iliri nuk ka frikë nga nominimi, deklarata për Donaldin e ka ngritur shumë!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04.01.2022, 15:10

Ish-banori i Big Brother, Anaid Kaloti ka komentuar deklaratën e Ilirit, i cilia tha se do të dilte në nominim me Donaldin. Ai ka thënë se ka shumë vetëbesim dhe se kjo situatë e ngre shumë.

Anaid Kaloti flet për lidhjen me modelen e njohur: Nuk jemi më afër

Ndër të tjera, Anaidi theksoi se Iliri ka një mbështetje të madhe nga publiku, dhe prej disa kohësh ka dalë i preferuari i publikut.

Anaid Kaloti rrëfehet, ja e vërteta e lidhjes sime me moderatoren  shqiptare

Anaidi tha:

E fortë ajo deklarata. Ilirin e mbështet publiku shumë. Kjo që bëri sot e ngre shumë Ilirin. E tregoi që s’ka frikë nga asnjë.

thuajemepepsi, Anaid Kaloti zbulon vendimin më të rëndësishëm të jetës së  tij | Top Albania Radio | It's time

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit