Bora lë të shkuarën në 2021! ‘Zhduk’ Donaldin, Romeon dhe Beatrixin

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01.01.2022, 09:53

Bora Zemani ka vendosur ta lërë pas të shkuarën. Ajo nuk ka tashmë asgjë që e lidh me DOnaldin, pasi e ka hequr edhe nga Instagrami.

Bora lë të shkuarën në 2021! ‘Fshin’ Donaldin

Gjithashtu, ajo ka fshirë edhe partneren e tij, të cilën e njohu brenda BB Vip, Beatrixin.

Kujtojmë se Donaldi u lidh me Beatrixin, pa I dhënë fund dashurisë me Borën, e cila e priste jashtë shtëpisë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit