Bora Zemani ‘shpërthen’ në studion e Për’puthen: E kuptoni logjikën e programit?

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 01.01.2022, 07:50

Për’puthen u transmetua ndryshe dje. Konkurrentët kanë uruar vitin e ri 2022 janë shfaqur momente të patransmetuara nga programi.

Por nuk ka munguar edhe moderatorja Bora Zemani që nuk e kemi parë shumë në këtë situatë.

Në një moment dëgjohet duke i bërtitur konkurenteve:

Moj goca, e kuptoni logjikën e këtij programi, si mund të flisni ju të dyja e ata të dy paralel? Shihni moj çfarë bëhet.

Pas kësaj, e diskutoi në studio me Arjanin.

Bora: Mua se si më duket të më shohin njerëzit kështu por janë momente që i shijojmë dhe i marrim me sportivitet.

Arjani: Gjatë regjistrimit të emisionit ndodhin herë situata herë qesharake e herë paradoksale që ne na krijojnë dhe na bëjnë humor.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit