Beatrix bën planet për Shën Valentinin, Donaldi: Larg qoftë, ishallah s’jemi këtu!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 30.12.2021, 08:53

Donaldi dhe Beatrix janë çifti i parë i konfirmuar në Big Brother Vip. Ata rrinë shumë sëbashku, por kohët e fundit Beatrix është ankuar disi se Donaldi nuk po i kushton vëmendjen që i ka kushtuar në fillim.

Beatrix 'begs' openly to Donald, here is how the actor responded - Gossip

Së fundmi, mes të qeshurash Beatrix i ka bërë të ditur Donaldit se është e fiksuar pas datave, ndërsa atij i erdhi në mendje direkt festa e të dashuruarve, Shën Valentini.

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj shkëmbejnë puthjen e parë - Abc News

Biseda:

Beatrix: Un jam njëçikë fiksimaxhie me datat.

Donald: Për Shën Valentinin?

Beatrix: Po. Dua të më mbash dorën ndërkohë që ti punon, dua të më ledhatosh flokët, të më trajtosh si një princeshë. Të mos ma lëshosh dorën kur ti ha me dorën e majtë.

VD-Donald Veshaj i 'bindet' nënës së Beatrix Ramosaj: I kam gjërat e qarta  – Dosja AL

Donald: Ishalla s’do jemi këtu brenda deri për Shën Valentin, o zot.

Einxhel: Unë mendoj që këtu do jemi.

Donald: Ishalla jo o zot. Larg qoftë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit