S’i rezistojnë dot më njëri-tjetrit/ Donaldi dhe Beatrix lahen sërish bashkë

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 30.11.2021, 11:23

Donaldi dhe Beatrix duket se nuk po i rezistojnë dot më njëri tjetrit. Ata janë larë sërish bashkë. Kjo ka sjellë shumë reagime nga banorët, por që i pëlqejnë si çift. Kujtojmë se Donaldi ka një histori të hapur me Bora Zemanin, moderatoren e njohur.

Nuk dihet se si është pritur kjo situatë nga Zemani. Ajo nuk ka pasur një reagim deri më tani.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit