Mikela e “Për’puthen”: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet te dhoma e zhveshjes

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25.11.2021, 21:20

Mikela ka bërë një deklaratë të pazakontë në puntatën e mbrëmjes së sotme në Për'puthen.

Ajo u shpreh se konkurentja e re Ana, e ka prekur në zonat intime në dhomat e zhveshjes.

“Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet tek dhoma e zhveshjes”, u shpreh Mikela.

Kjo deklaratë e saj erdhi pasi gjatë takimit të Anës me Iglin u përmendën dhe konkurentë të tjerë, duke shkaktuar irritim tek ta.

Ana i akuzoi vajzat se sillen sikur s'kanë parë burrë me sy.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit