S’ka qetësi në BB Vip! Sarah shpërthen në lot, kërkon largimin nga shtëpia

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 22.11.2021, 14:32

Sarah Berisha ka kërkuar largimin nga BB Vip. Pas puthjes natën e mbrëmshme me DJ PM Sara ka debatuar me Fifin. Kjo e fundit i ka thënë se po luan me djalin nga Kosova. Pas kësaj akuze bloggerja e njohur shpërtheu në lot.

Ajo tha:

Mos më akuzoni se po bëj lojë me atë çunin, dje u ndjeva ashtu dhe u shpreha, teksa tani ndihem kështu

Kujtojmë se Sara dhe DJ PM ranë dakord që puthja mos të merrej vesh, por nuk është mbajtur dot sekreti.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit