Arjola Demiri: Me ish-burrin bëra sherr për Facebookun!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11.11.2021, 21:20

Arjola Demiri ka treguar një nga sherret më të mëdha me ish-bashkëshortin e saj. Sipas saj shkaku ishte Facebooku dhe nuk kanë folur një muaj. Kjo pas komenteve që aktorja merrte në facebook. Arjola ka shtuar se i ka kërkuar burrit të ndryshonte, por ai nuk e ka bërë. Që nga ai mometn ajo është shkëputur nga bashkëshorti bashkë me tre fëmijë.

Edhe më herët Arjola ka treguar në BB Vip se ish-burri i saj e ka tradhëtuar.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit