Nuk ka qetësi në shtëpi! Donaldi dhe Iliri nisin sherrin: Nuk tregove respekt!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 07.11.2021, 20:55

Donaldi dhe Iliri i janë rikthyer sërish debateve. Teksa kanë qenë duke ngrënë drekë ata janë ngacmuar sërish për situatën e krijuar disa ditë më parë. Arsyeja e ‘sherrit’, është krahasuar më stërvitjen që banorët kanë pasur sot me disa instrukturë profesionistë.

Iliri i ka thënë Donaldit, se sërish sot, ai nuk tregoi respekt ndaj tyre, ashtu siç nuk tregoi ndaj tij disa ditë më parë. Donaldi është shprehur se bën çfarë të dojë dhe gjithmonë kënaqet shumë. Kjo situatë është qetësuar nga Monika.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit