Semi-Donaldit: A më ke xhan ti mua?

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.11.2021, 18:14

Semi dhe Donaldi janë dy banorët e BB Vip, të cilët nuk ndahen asnjëherë nga njëri-tjetri. Madje ata në disa momente duken edhe më shumë se shokë, por kjo është hedhur poshtë nga të dy, pasi në mes është Bora, shoqja e Semit dhe e dashura e Donaldit.

Sot, Donaldi dhe Semi janë shtrirë të dy në dhomën e gjumit dhe këngëtarja e ka pyetur atë nëse e ka xhan. Veshaj është përgjigjur se e ka xhan më shumë se shumë. Nuk dihet se çfarë do të mendojë Bora për këtë pyetje, por ndoshta është diçka normale mes tyre.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit