JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Policia e Kosovës arrestoi personin që dyshohet se keqpërdori fëmijët
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22/10/2021 15:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia e Kosovës dje arrestoi një 45-vjeçar me inicialet I.G., i cili dyshohet se ka kryer veprën “Keq për dorim i fëmijëve në por nog rafi”.

Se personi që përfundoi në prangat e Policisë është Ilir Gashi, nga fshati Qyshk i Pejës.

Gashi dyshohet se ka poseduar foto dhe video me përmbajtje abu zuese sek, suale me fëmijë, të cilat më pas i ka shpërndarë edhe me persona të tjerë, përmes komunikimit online,raporton sinjali.

45-vjeçarit i është sekuestruar telefoni celular dhe një laptop, ku dyshohet se i mbante fotot dhe videot por,nografike me fëmijë.Me vendim të prokurorit, i dyshuari është duke u mbajtur në ndalim policor.