JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Burri i Fjolla Morinës reagon pas arrestimit të saj: Drejtësia do fitojë, je e pafajshme!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 29/07/2021 8:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fisnik Syla ka reaguar për herë të parë pas arrestimit të Fjolla Morinës. Bashkëshorti i këngëtares ka publikuar disa foto nga dita e dasmës, që u mbajt në Maldive ndërkohë që këngëtarja ishte në kërkim nga policia. Biznesmeni shprehet se do ta kalojnë këtë sfidë dhe është i bindur tek pafajësia e saj.

Fisniku shkruan:

Përgjithmonë bashkë, çdo herë me ty dhe për ty shpirti im… do ta kalojmë këtë sfidë dhe do të na mbetet si një ëndërr e padëshiruar. Jam i bindur se drejtësia do të fitojë dhe pafajësia e jote do të vërtetohet. Të dua sot dhe përgjithmonë jeta ime.