JOQ Albania
Home

Korça e mahnitshme!
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 08/12/2016 12:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nëse akoma nuk keni shkuar ta vizitoni njihuni përmes këtyre fotove me pamjen e mrekullueshme që ka marrë Korça, në prag të festave të fundvitit.

Zbukuruar aq bukur qyteti juglindor ka marrë një pamje të magjishme dhe padyshim Krishtlindjet dhe Viti i Ri priten më së miri atje.