Zbardhen mesazhet e përsonazhit të çuditshëm Vali Corleone para arrestimit (VIDEO)

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.04.2021, 21:12

King Vali Carleone është arrestuar disa javë më parë nga Policia e Kosovës për posedim të armëve dhe substancave narkotike. Por, duket se personi më i përfolur në Kosovë ka një storie tjetër për të treguar për arrestimin e tij, pasi që këtë ai e kishte treguar disa javë para se të vinte në emisionin Express Rozë në telefon.

“Mbrëmë me ka thirr një person, kam shkuar në një hotel. Ai personi ka qenë me një vajzë. Ajo vajza më përpara dy tri herë ka dal me mu dhe ka bo seks. Krejt gjërat, dmth, kanë qenë të montuara nga policia dhe nga elementet e Kosovës për mem bo mua gjana ekstreme si dhunë psikike, etj”, ka thënë fillimisht Carleone për Express Rozë.

Sipas tij, ajo vajza është zhveshur në prani të tij duke e puthur atë.

“Ajo me ka puthur mua krejt dhe duke dashtë me bo seks ka thonë jo. Ajo shumë me donë mu dhe me herët ka bërë seks me mu edhe krejt dhe 11 orë ka kërcye desh tuj m’bo leap dance e krejt që mos po e preki unë për seks. Kështu që, sot në orën tre jam kthy prej hotelit dhe skam pas seks me të”.

Sipas tij kjo është një dhunë psiqike ku ka edhe dënime.

“Kjo është një dhunë psikike, normal, me 15 milionë euro dënim shteti dhe te me kenë burg për mu”, thotë Vali.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit