JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Nëna e Rita Ores krenare me origjinën, nxjerr foto me veshje kombëtare
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18/04/2021 23:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vera Sahatçiu , apo ndryshe njihet si Vera Ora është nëna e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora. Ajo ka shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria.

Së fundi ajo ka ndarë disa fotografi ku shihet me veshje kombëtare teksa edhe i ka komentuar se sa mirë duket me to.

“Tradita më përshtatet mirë, faleminderit”, shkroi nëna e Ritës.

Kujtojmë se edhe Rita ka veshur veshje kombëtare për të realizuar një videoklip i cili është pëlqyer shumë.