JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sërish provokon Rita Ora, del pa të brenshme
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 06/04/2021 22:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
A ju duhet sikur ka të brendshme Rita Ora në këtë foto?
Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, kohët e fundit duket se është bërë mjaft provokative.
Ajo tash e sa kohë po qëndron në Australi, ku është e angazhuar në disa projekte por gjithashtu edhe po kalon kohë relaksi.

Rita vazhdon të jetë vazhdimisht aktive në rrjete sociale, ku sjell fotografi e video të shumta, me të cilën e gjithë vëmendja kthehet tek ajo.

Së fundi, Rita ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të zi, nën të cilin duket se nuk mbante fare të brendshme.

Fustani i hapur në pjesë e belit i zbulon shumë asaj, ndërsa komentet e ndjekësve ishin të panumërta.

Ditë më parë kemi raportuar edhe për një rast të ngjajshëm ku Rita Ora shfaqej në plazh dhe me apo pa dashje ajo kishte zbuluar një pjesë të gjoksit nga bikinet e sa.