JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Zbulohet e shkuara e Antonelës, dikur e martuar me këngëtarin shqiptar
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04/02/2021 7:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Konkurrentja e re në emisionin e përputhjes së çifteve, Antonela Berisha ka tërhequr vëmendjen e publikut nga deklaratat e saj thumbuese, por edhe nga veshjet e saj të shtrenjta. Vajza që hyri në emision pak ditë më parë, është stiliste dhe ka origjinë nga Shkodra, por jeton në Milano të Italisë ku ushtron edhe profesionin e saj. Ndërkohë, ditën e sotme janë zbuluar disa detaje të reja në lidhje me të kaluarën e jetës së saj. Sipas një mesazhi të dërguar nga një i njohur i bukuroshes bjonde pranë redaksisë së JOQ ALBANIA, Antonela u bë fillimisht e “famshme” jo nga emisioni, por nga lidhja e saj me një këngëtar shqiptar në Gjermani.