AirPods Pro vendosin standartin e ri

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 30.10.2019, 16:55

"Këto kufje 250 dollarë veshësh janë të këndshëm." Kjo është gjëja e parë që unë i shkrova një bashkëpunëtori pas kutisë dhe provës në AirPods të ri. Pasi i veshi nëpër rrugët e qytetit të Nju Jorkut, në metro dhe në disa kafene, ajo review vlerësohet si e saktë.

Ja edhe disa fjalë të tjera: Janë super të rehatshme. Kam përdorur shumë kufje të ndryshme Bluetooth. Eshtë një perk i çuditshem i punës sime. AirPods Pro janë ndoshta më të rehatshmit, me përjashtim të mundshëm të Powerbeats Pro, një tjetër iniciative e prodhuar nga Apple.

Këto kanë shumë më pak të ngjarë të bien ndërsa i nxirrni nga xhepi. Nëse ju humbni një, Apple do të shesë zëvendësime.

AirPod-et e reja, nga ana tjetër, thjesht varen të qetë. Kjo është një fitore e madhe për ata që kanë përjetuar siklet në vesh nga të gjitha llojet e modeleve të ndryshme. Kuptohet, çdo vesh është unik, dhe jo të gjithë do të kenë të njëjtën përvojë. Ndërmarrja ka bërë shumë për të korrigjuar ankesat në lidhje me AirPods origjinale, duke përdorur një model më ergonomik dhe më në fund duke u dorëzuar te këshillat e silikonit.

PERSONAZHI I VITIT 2021
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Elvis Naçi
  Drejtuesi i Fondacionit "Firdeus", i njohur si mirëbërësi i shqiptarëve të varfër me punën e tij të palodhshme. Banesat që po ndërtohen për të prekurit nga tërmeti, nga fondacioni i tij janë drejt fundit.
  Arjan Sala
  Heroi i Heshtur! Security i një qendre tregtare, i cili dha jetën mes flakëve për të shpëtuar punonjësit që ishin bllokuar nga zjarri në magazinë.
  Edi Rama
  Kryeministri unik, që shpiku skemën e patronazhistëve duke përgjuar shqiptarët dhe pavarësisht kësaj ata i dhanë edhe mandatin e tretë.
  Lulzim Basha
  Kreu i PD-së, rekordmen për qëndrimin në opozitë dhe guximtar për ‘vrasjen’ e babit të tij politik, Sali Berisha.
  Sali Berisha
  Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kreu i PD-së, i cili, pavrësisht se u shpall “Non-grata” nga SHBA dhe u përjashtua nga PD, arriti të mblidhte Kuvendin Kombëtar të partisë që themeloi dhe e rithemeloi me një pjesëmarrje masive.
  Marin Mema
  Gazetari, i cili u angazhua në rindërtimin e banesave të rrënuara nga tërmeti dhe arriti të dorëzonte brenda disa muajsh çelsat tek qytetarët.
  Altin Goxhaj
  Avokati i njohur në Shqipëri, i cili ngre gjithnjë zërin publikisht ndaj shkeljes të së drejtave të qytetarëve të thjeshtë nga shteti.
  Klodian Elqeni
  I riu, i cili shkelmoi shoferin e çmendur që hyri me makinë në sheshin Skënderbej duke i rrezikuar jetën qytetarëve. Ai fluturoi mbi dritaren e makinës duke neutralizuar agresorin.
  Armando Broja
  Futbollisti i Kombëtares Shqiptare që po shkëlqen në kampionatin anglez. Performancë fantastike edhe me Kombëtaren shqiptare.
  Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova
  Dy xhudistet nga Kosova që fituan medalje të artë në Lojërat Olimpike në Tokyo.
  Albin Kurti
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, i cili fitoi zgjedhjet sërish dhe arriti të krijojë qeverinë e re në Kosovë.
  Lylzim Sulejmani
  Shqiptari nga Presheva, i cili arriti të shpëtonte 7 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut nga autobusi, që shpërtheu në flakë në Bullgari.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit