JOQ Albania
Home

Kujdes nga blerjet online, ato mund t’ju mashtrojnë(VIDEO)
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 30/03/2016 17:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

kujde-nga
Çdo ditë e më shumë secili nga ne po priret drejt tregut online. Kjo për arsye të ndryshme, ndoshta i marrim më lirë apo kur nuk kemi kohë të dalim të kërkojmë, i porosisim ato online.

Mirëpo ju ka ndodhur ndonjëherë që porosia që keni kërkuar në internet, sidomos rroba nuk ju ka ardhur ashtu siç e keni pritur apo e keni parë në foto?

Gjithashtu përveç siteve online janë hapur dhe disa faqe në Instagram, ku mund të blini më lirë rroba dhe jua sjellin kudo që jeni ju. Por sa cilësore janë ato në krahasim se si duken.

Prandaj duhet të keni kujdes në cilat site ju vendosni të blini diçka, pasi jo gjithmonë cilësia e rrobave është ashtu siç duket në internet. Mos harroni çdo gjë duket më e bukur në foto, por a është vërtet?

Për tu siguruar shikoni foton dhe videon e mëposhtme.