Durrës-Bari më lirë se kurrë më parë

Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 04.09.2017, 16:23

A e di se tashmë është e mundur që të udhëtosh nga Bari në Durrës dhe anasjelltas me një super çmim?

Me një çmim të “çmendur” në fakt! Po,po dhe Ventouris Ferries jua mundëson.

Tashmë mund të prenotoni biletën tuaj për udhëtime nga data 1 Tetor 2017 deri në 31 Janar 2018 dhe gjithçka duke përfituar nga tarifat speciale.

Çmimet fillojnë nga:

PONTE € 25,50

POLTRON € 26,00

SHTRATI € 28,00

MAKINA € 31,00

2 TE RRITUR NE KABINE + MAKINA € 87,00

2 TE RRITUR + 2 FEMIJE NE KABINE + MAKINA € 143,00

Nxitoni sepse çmimet në ofertë janë të kufizuara!

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit