Bjondia i luan fenë, fut shampanjën mes vitheve dhe…

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 15.03.2017, 11:38

Hapja e shampanjës me duar është një nga mënyrat më të thjeshta dhe tradicionale, ndërsa problemi i ditëve të sotme është gjetja e një mënyrë alternative dhe argëtuese për të bërë të njëjtën gjë.

Kjo vajzë e re, e cila ka asete të shumta dhe të bollshme, ka arritur të gjejë një mënyrë interesante të hapjes së një shisheje shampanje. E vendos grykën e shishes tek të pasmet e saj dhe shmang përdorimin e duarve.

Vajza është filmuar me një kamera amatore dhe “kryeveprën” që ka bërë e ka postuar në rrjetet sociale, ku videoja u pa mbi 500 mijë herë dhe pati komente të shumta. Ju mos e provoni se nuk i dihet, mund të dëmtoheni.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit