Shpërthimi në Lipjan: Pas gruas vdes edhe burri

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.09.2023, 11:10

Para disa javësh në një shtëpi në fshatin Leletiq të Lipjanit pati ndodhur një shpërthim ku janë lënduar rëndë dy persona, një grua dhe një burrë.

Të shtunën, lëndimeve të rënda nuk mundi t’u mbijetoi gruaja, një shtetase e huaj.

E të hënën, vdiq edhe burri, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit