Turisti nga Danimarka humb jetën në hotelin në Sarandë

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18.09.2023, 17:02

Një turist danez ka humbur jetën ditën e sotme në Sarandë.

Mësohet se 67-vjeçari nga Danimarka ka ndërruar jetë rreth orës 15:00 në hotelin ku po qëndronte në Sarandë.

Policia ka dyshime se turisti ka humbur jetën nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit