EULEX-i liron ish-komandant Remin, ia marrin telefonin

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.09.2023, 21:44

Rrustem Mustafa tashmë është liruar nga EULEX-i.

Siç shkruan gazetari Venhar Isufi, që ka publikuar edhe pamjet e lirimit të Remit, Remit ia kanë marrë telefonin.

Më poshtë edhe pamjet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit