Danella Arsovska formon parti të re

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.09.2023, 21:49

Kryetarja e Shkupit, Danela Arsovska, e cila deri në fund të tetorit do të bëjë dy vitet qeverisjes, ka nisur mbledhjen e nënshkrimeve për formimin e partisë, njofton “Fokus”

Sipas dokumentit të anëtarësimit partia do të quhet “Drejtësia”, dhe selia e partisë do të jetë në rr. Gjorçe Petrov nr.49, adresë e cila, sipas të dhënave të rrjetit të biznesit, gjendet ku janë kompanitë e bashkëpunëtorit të saj më të afërt Dragan Mitkovski.

Arsovska më herët ka qenë edhe drejtoreshë e Lidhjes së Odave Ekonomike të Maqedonisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit