Gruaja e viktimës në Podujevë është plagosur nga gjuajtja e sotme

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 11.09.2023, 13:40

Një person është mbetur i vrarë nga të shtënat me armë zjarri sot në Podujevë.

Personi i vrarë është Valmir Breznica, i moshësh rreth 30 vjeç,burime të “Indeksonline” bëjnë me dije se e plagosur në vend ngjarje ka mbetur dhe gruaja e viktimës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit