E goditi rryma elektrike derisa po punonte, ndërroi jetë 44-vjeçari nga Kumanova

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 09.09.2023, 20:22

Një kumanovar ka ndërruar jetë në vendin e punës pasi ka marrë goditje nga korrenti.

Bëhet fjalë për personin D.G. nga Kumanova.

“Më datë 08.09.2023 rreth orës 16:50 në SPB-Kumanovë është raportuar se nga goditja elektrike në një fabrikë në Kumanovë është lënduar D.G.(44) nga Kumanova. Ai është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës, ku nga ana e mjekut është konstatuar vdekjen”.

Nga MPB thonë se sipas udhëzimit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit