Librazhd/ Furgoni me pasagjerë del jashtë rruge, për pak bie nga ura

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 23.05.2023, 20:16

Nuk kanë fund aksidentet automobilistike në aksin Librazhd-Pogradec.

Pas një sërë aksidentesh të ndodhura ditët e fundit ku dyshohet se janë shkaktuar nga hedhja e vajit në rrugë nga serviset e zonës, një tjetër rast që për pak mund të merrte jetë njerëzish ka ndodhur vetëm pak minuta më parë.

Një furgon që transportonte pasagjerë, ka dalë nga rruga në Librazhd dhe për pak ka rënë nga ura.

Nga pamjet e dërguara nga qytetarët shikohet se furgoni është përplasur me një pirg dheu i cili ndoshta ka shërbyer për ta ndaluar të përfundonte poshtë urës.

Deri tani nuk raportohen të lënduar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit