S’kanë fund hallet për femrat shqiptare, në Durrës maniaku kap vajzën e panjohur nga pjesët intime

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 18.03.2023, 21:03

Duket se Shqipëria nga dita në ditë nuk rezulton të jetë një vend i sigurtë për femrat. Në vetëm pak ditë u vranë me armë zjarri apo humbën jetën në aksident disa prej tyre.

Ndërsa vetëm ditën e djeshme u zbulua se femrat ngacmohen dhe pësojnë komente seksiste dhe nga vetë oficerët e policisë që kanë për detyrë t’i mbrojnë. Është e pakëndshme ta thuash por del se të jesh femër në Shqipëri rezulton të jetë mjaft e vështirë.

Këtë e përforcon edhe skandali i radhës që do t’ju paraqesim. Në redaksinë e Joq Albania ka mbërritur një denoncim se si një mashkull ngacmon seksualisht duke e prekur në pjesët intime një grua.

Nga pamjet e videos duket se gruaja nuk e njeh mashkullin që e prek pasi sapo ai e prek në vendet intime, ajo i kthehet duke e goditur me duar dhe largohet.

Në vijim do të gjeni videon skandaloze:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Shqiptari në Gjermani
  Shqiptari në Gjermani, i cli gjeti në rrugë një portofol dhe vendosi që atë t;ia kthejë të zotit, një shtetas gjerman. Ai filmoi veten e tij me kamerën e makinës gjatë kohës që gjente shtëpinë e shtetasit gjerman. Fatmirësisht e gjeti dhe ia dorëzoi portofolin. Shtetasi gjerman e falënderoi shumë dhe e ‘shpërbleu’ atë me 20 euro.
  Sara nga Tirana
  Kandidatja e dytë është Sara nga Tirana, e cila, nuk zgjidhi të dhurojë para apo rroba për të prekurit nga tërmeti në Turqi dhe Siri, por shprehu gatishmërinë e saj për të birësuar një fëmijë, që ka humbur familjen në rrënojat e asaj lëkundjeje të madhe. Ajo tha për JOQ se po pret momentin kur ta njoftojnë se mund të birësojë një fëmijë në Turqi apo Siri.
  Deoni
  I treti është Deoni i vogël nga Kukësi, i cili na tregoi se nuk ka rëndësi mosha për të pasur një zemër të madhe. Ai dhuroi arkën e tij të kursimeve për të prekurit nga tërmeti në Turqi dhe Siri. Ndoshta ato pak të holla të tij nuk janë asgjë, por mesazhi i tij është shumë më i madh.
  Shoferi i kamionit
  I katërti është shqiptari, shofer kamioni, i cili u nis nga Shkupi më qindra ndihma për të prekurit nga tërmeti në Turqi. Vetëm dy ditë pas tërmetit, ai mblodhi ndihma dhe u nis i vetëm drejt qytetit të shkatërruar nga lëkundjet sizmike.
  Babë e bir nga Kukësi
  Në vendin e pestë, janë babë e bir nga Kukësi. Afrim Cenaj(babai) dërgoi në redaksinë e JOQ Albania foton kur i puthte duart djalit të tij për të mos u larguar nga Shqipëria. Afrimi është pjesë e listës së heronjve për drymën që i jep djalit të tij që të kontribuojë në vendin e tij, ndërsa i biri është në listë sepse, pavarësisht situatës së vështirë në Shqipëri, po merr zanatin e babait dhe ka premtuar se do punojë për Shqipërinë.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit