‘Nuk është faji im nëse kritikohesh’/ Shakira reagon pas fotos që Pique postoi me të dashurën

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 28.01.2023, 17:03

Një ditë pas njoftimit të Pique se është zyrtarisht çift me Clara Kia Marti, përgjigja nga Shakira nuk vonoi të vinte. Ylli kolumbian ka ngarkuar një video në Instagramin e saj, në të cilën ajo lexon tekstin e këngës së saj të re 'BZRP Music Sessions #53'.

Ajo shkroi në mbishkrimin që shoqëroi videon: "Gratë nuk qajnë më, gratë kërcejnë merengue (një lloj muzike dhe vallëzimi që ka origjinën në Republikën Domenikane dhe është bërë shumë i njohur në të gjithë Amerikën Latine).

Me tekstin e këngës: "Është e qartë se nuk është faji im nëse kritikohesh", Shakira po shënjestron qartë Piquen.

Postimi i Pique në Instagram ka marrë më shumë se 3.5 milionë pëlqime, por është bombarduar me kritika si nga fansat e Shakirës ashtu edhe nga ish-futbollisti i Barcelonës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Djali tek Sheshi Skënderbej
  I pari në listë është i riu, që në daljen e tij në sheshin Skënderbej, në fillim të vitit, vendosi që të gëzonte një vajzë të mitur, të pastrehë, që po shijonte vetëm nga jashtë lodrat që ishin vendosur në qendër të Tiranës. Teksa ai e pa, që ajo nuk kishte mundësi ekonomike për të hipur në karusel, e mori dhe bashkë me të shijuan një xhiro.
  Qytetari nga Kavaja
  Kandidati i dytë është djali nga Kavaja që vendosi t’i hapte derën e shtëpisë Gabrielit, të riut që flinte në rrugët e Tiranës, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ai ishte i vetëm, pasi nuk kishte familje dhe qytetari nga Kavaja vendosi që ta strehonte në banesën e tij.
  I riu zemërgjerë
  Kandidati i tretë, është i riu nga Tirana, i cili ndaloi makinën në mes të rrugës, në një kohë me shi dhe zbriti nga automjeti për t’i dhënë një palë këpucë dhe një xhup një të moshuare, që po lypte tek makinat, që kishin mbetur në trafik. Ai u kujdes personalisht që ajo t’i vishte ato që i dhuroi dhe më pas u largua.
  Djali që ndihmoi të moshuarin
  Kandidati i katërt, është një tjetër i ri, i cili po ashtu ndaloi makinën në rrugë për të ndihmuar një të moshuar që i ishte prishur biçikleta. Ai bëri aq sa mundi, që i moshuari të rregullonte biçikletën dhe më pas të largohej drejt banesës së tij.
  Greis dhe Rakel
  Në vendin e pestë kemi motër e vëlla, Greisin dhe Rakelin, dy të vegjëlit, që detyruan nënën e tyre të ndalonte makinën për t'i dhënë disa të holla një djali të mitur që po lypte në rrugë. I mituri kishte në krahë një fëmjë të vogël dhe kjo preku më shumë motër e vëlla. Ata i lëshuan disa të holla bashkëmoshatarit të tyre dhe më pas u larguan me të ëmën.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit