56-vjeçarja shtatzënë me fëmijën e të birit: Mezi po pres të lind mbesën time

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 22.09.2022, 23:23

Nancy Hauck, 56 vjeç është shtatzënë dhe mezi pret të lindë mbesën e saj.

“Nuk e kisha menduar kurrë, por jam shumë e lumtur që zgjodha të mbaj në bark fëmijën e djalit tim”, tha ajo për SWNS.

Gjyshja u ofrua të bëhej surrogate për djalin e saj Jeff, 32 vjeç, dhe gruan e tij Cambria, 30 vjeç, pasi kjo e fundit nuk mund të bëjë më fëmijë pas lindjes së dytë të binjakëve.

Jeff dhe Cambria ëndërronin të kishin më shumë fëmijë, por nuk ishin të sigurt se çfarë rruge të ndiqnin.

"U ndjeva mirënjohës që kam një nënë kaq të dashur që ishte e gatshme të bënte atë lloj sakrifice për familjen time," tha Jeff.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit