Pas ndarjes me Semin, Bojken Lako kapet “mat” me një vajzë tjetër

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 30.05.2022, 16:10

Semi Jaupaj dhe Bojken Lako i kanë dhënë fund lidhjes dhe tashmë ata janë vetëm shokë. Mirëpo, këngëtari, duket se ka gjetur dashurinë e re.

TË ÇMENDUR PAS NJËRI-TJETRIT”/ Bojken Lako dhe Semi Jaupaj puthen në mes të festivalit – AlpeGossip

Këngëtari ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet se po e shijon romancën, teksa i mban krahun një vajze.

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të

Lako nuk ka dhënë më shumë detaje se kush ja ka marrë zemrën, por na duhet të presim që të zbulojmë se çfarë po ndodh mes tyre.

Kujtojmë se Semi Jaupaj është përfolur se ka nisur një lidhje të re dashurie me këngëtarin Ron Zaiti.

Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit