Era Istrefi i vë ‘flakën’ në Zvicër, publikon videon duke bërë twerk në skenë

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 30.05.2022, 13:09

Mbrëmjen e djeshme, Era Istrefi ka performuar në një koncert për shqiptarët në Zvicër.

Teksa po këndonte për shqiptarët, Era e ka ndezur atmosferën në një moment, kur bëri “twerk” në skenë.

Ka qenë një fansja e saj që e ka shpërndarë videon në Instastory dhe në Tiktok, duke treguar momentin kur Era fillon twerk-un para publikut.

Edhe vetë këngëtarja e rishpërndau të njëjtën në InstaStory, duke zbuluar se atmosfera në koncertin e saj ka qenë në maksimum.

Gjithashtu në videot e fundit të publikuara në TikTok, Istrefi ka shfaqur momente nga provat për koncertin, ku shihet duke bërë përgatitjet për “twerk”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit