E veshur me të brendshme, Era Istrefi duket tepër joshëse duke nxjerrë në ‘pah’ linjat e saj trupore

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 26.05.2022, 14:57

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi duket se po e shijon në maksimum jetën e saj. Era shpërndan shpesh herë foto dhe video nga jeta e saj e përditshme, ku numëon rreth 1.4 milionë fansa në Instagram.

Nga një postim në Instastory, ajo postoi disa imazhe para pasqyrës ku dukej shumë atraktive, ku kishte theksuar linjat e saj trupore.

E veshur me të brendshme, ajo dukej shumë joshëse dhe provokuese duke promovuar fizikin e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka paralajmëruar se tani është rikthyer, dhe se do të jetë më aktive me fansat e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit