Pas fotove në klubet e natës në Dubai, provokon përsëri Enca: “Vajzat me gj*ks të madh e dinë se përse…”

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 25.05.2022, 18:53

Këngëtarja e njohur, Enca mbetet shumë e komentuar për linjat trupore dhe për jetën luksoze në Dubai, të cilën ajo e reklamon masivisht në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme, këngëtarja kishte postuar disa foto në Instastory, ku dukej shumë provokuese teksa kishte vënë në “pah” gjoksin e saj.

Edhe kësaj here ajo e ka marrë vëmendjen e fansave ku shfaqet në foto me bekini.

Kujtojmë se prej disa ditësh Enca ndodhet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Më konkretisht ajo tha:

“Vajzat me gjoks të madh e dinë se përse nuk mund t’i lidhi në qafë”, u shpreh 26-vjeçarja në njërin prej postimeve.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit