Kim Kardashian ‘çmend’ fansat me pamjen seksi e veshur ngjyrë rozë

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 24.05.2022, 20:43

Modelja e njohur, Kim Kardashian, u shfaq shumë provokuese me nje një veshje të ‘nxehtë’ ngjyrë rozë.

Në një foto të publikuar Kim tregoi asetet e saj të famshme nga pjesa e pasme, teksa ishte ulur një një karrike druri moderne. Ylli televeziv i kishte flokët të gjata me një ngjyrë të zezë të modeluara me disa gërsheta të hijshme, shkruan DailyMail.

Në fillim të kësaj jave ajo ndau një imazh tjetër provokuese nga plazhi që e shihte e veshur vetëm në bikini duke theksuar format e saj të përkryera trupore.

Kjo nuk është hera e parë që Kim shfaq të pasmet e saj duke i publikuar me fansat e saj, të cilën ajo numëron më shumë se 313 milionë fansa në Instagram.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit