Pasi Bora dhe Donaldi u ribashkuan, reagon Atdheu: Nga fundi më tha njeri i vogël!

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 18.05.2022, 13:22

Bora Zemani dhe Donald Veshaj bënë bujë në media pas videos që qarkulloi në rrjetet sociale, ku ata u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mjaftoi kjo video që publiku ta kuptonte që ata ishin ribashkuar.

Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu

Pas kësaj, ka reaguar dhe ish-konkurenti i Përputhen, Atdheu, i cili shpesh herë shpërndan postime si një mesazh për Borën.

Ai shprehet:

Para dashurisë jemi të vegjël të gjithë.

Ndërsa në një foto tjetër Atdheu shkruan:

Dikur nga fundi më tha njeri i vogël.

Bora dhe Donaldi u kapën mat bashkë, reagon Atdheu

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të mendojnë se dy mesazhet janë për Borën.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit