“Tërbohet” vajza e ministrit Niko Peleshi, poston foton pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17.05.2022, 17:48

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshit, ka marrë vëmendjen e mediave rozë, pas ndarjes së saj me aktorin Romeo Veshaj. Para disa kohësh në një intervistë për mediat, ajo tha se nuk e ka përjetuar mirë ndarjen, pasi mendonte se i kishte gjërat serioze me Veshajn.

Aleksia Peleshi flet pas operacionit, reagon për takimin e Romeos dhe Beniadës – Abc News

Së fundmi, Aleksia ka filluar që të shfaqet tejet provokuese në fotot e instagramit.

They are no longer hidden, Aleksia Peleshi confirms the connection with Romeo (Photos that show everything) - Gossip

Dy javë më parë, ajo publikoi një foto, ku shihej me sytjena të ngushta, që i nxirrnin në pah gjoksin.

Vajza e ministrit Niko Peleshi hedh videon pa sytjena, pendohet dhe e fshin me sekonda

Ndërkohë sot, pak minuta më parë, ajo ka vendosur që të postojë një foto pa sytjena, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve, të cilët, shikojnë gjithçka përtej bluzës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit