Punonjësi i hotelit filmon dy të rinjtë që po bënin seks, ata e kapin ‘mat’: Ne po ndërronim stilin!

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 14.05.2022, 23:58

Një çift britanik thanë se punonjësi i hotelit ku ato po kalonin pushimet në Spanjë, i filmoi teksa bënin seks. Abigail Higson dhe e dashura e tij Uasama Qazi, ishin në mes të intimitetit kur panë që po filmoheshin nga punonjësi teksa dera ishte e hapur.

Çifti u zhvendos në një hotel tjetër dhe thonë se tani i barrikadojnë dyert gjatë seancave të tyre të dashurisë

Çifti tha se stafi i hotelit e mohon këtë gjë dhe se ngjarja ishte e pavërtetë pasi ata ishin të dehur.

Abigail tha:

Kur e pashë atë ulërita. Kishte nxjerrë telefonin dhe po na filmonte. Dola të dera e dhomës dhe i bërtita: Ç’bën ashtu more pervers? E vumë re kur ndërruam pozicion

Qëndrimi në hotel u kishte kushtuar 558 paund ($700) por pas incidentit pronaret e hotelit thonë se kishin njoftuar policinë prej problemeve me të rinjtë. Ndërsa çifti thonë se ishin ata që thirrën policinë te paret.

Abigail Higson dhe Usama Qazi, të dy 28 vjeç, ishin në mes të seksit në Magaluf, Majorca, kur thonë se vunë re punëtorin e hotelit.

Çifti ishin zhvendosur më pas në një tjetër hotel dhe thonë se tashmë e mbyllin me çelës derën kur janë brenda duke bërë dashuri.

Burimi: DAILYMAIL | Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit