I doli videoja ku bënte s*ks me një vajzë, reagon për JOQ Kozaku: Është montazh, e ka bërë një çun në Greqi!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 05.05.2022, 23:28

Ka reaguar ekskluzivisht për JOQ Kozak Braçi, pas videos së bërë virale, ku ai shfaqej duke bërë seks me një vajzë. Sipas Kozakut, videoja është montazh dhe ai rrëfen se kjo është bërë nga një djalë në Greqi.

Videoja, e cila po qarkullon masivisht në rrjetet sociale u publikua dje gjatë një video-live, të reperit Stresi. Një nga shokët e Kozakut, e nxorri videon për pak sekonda dhe më pas e hoqi.

Kozaku shkruan:

O vllai si jeni esht montazh e kan ber per shaka te lutem. Se kam familjar motra nen e mbesa. E ka bo nje cun qe njof per shaka rri ne greqi ai. E ka bo per shaka me vllai.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit