Modelja: Bëj seks me burrin 5 herë në ditë, derisa më bie të fikët!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 05.05.2022, 17:08

Modelja e njohur, Mimi Boliviana dhe bashkëshorti i saj Victo Ferraz thonë se tërheqja e tyre seksuale është pothuajse e rrezikshme për njëri-tjetrin. Ajo tha se ndonjëherë i bie të fikët pasi ata bëjnë 5 herë seks në ditë.

Çifti u martua muajin e kaluar në Dubai, me një ceremoni 32,000 £ dhe muajin e mjaltit e kaluan në Maldive.

Bashkëshorti i saj e kishte propozuar atë gjatë pushimeve në Dubai dhe ata vendosën të martoheshin pak ditë më pas.

Ajo tha:

Është kaq intensive. Një herë pasi bëra seks presioni i gjakut më ra aq shumë dhe humba ndjenjat. Viktori duhej të më sillte në vete duke më dhënë sheqer menjëherë. Ne thjesht bëjmë seks gjatë gjithë kohës.

Mimi fiton gati 31,000 £ në muaj në OnlyFans.

Ndër të tjera modelja shton:

Pra, ne jemi mësuar të bëjmë regjistrime 'hot'. Më pëlqen shumë puna ime. Më pëlqen të përmbush fantazitë e mia seksuale dhe të fitoj para prej saj, pasi zakonisht kam fantazi të pazakonta.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit