Pas daljes nga ‘BBV’/ Einxhel jep lajme të mira për fansat: Do të bëhemi prindër shumë të mirë

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 05.05.2022, 15:25

E ftuar në një emision televiziv, Einxhel Shkira tha se ishte e gatshme që të bëhej nënë në muajt e ardhshëm.

Ajo tha se fëmijë do ta ketë me Dagz.

Më konkretisht ajo tha:

“Dua gjithë energjinë ta orientoj te një fëmijë, jo vetëm tek karriera. Është momenti i duhur mendoj. Fëmjën dua ta kemë me Dagz në këtë etapë të jetës. Fëmija për ne nuk do të përbente një problem. Mendoj se do jemi prindër shumë të hapur me fëmijën tone”.

Kujtojmë se Einxhel Shkira dhe Dagz e lidhën dashurinë e tyre brenda shtëpisë së ‘BB VIP’ dhe gjithçka mes tyre po shkon mjaft mirë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të klikoni këtu për të na kontaktuar.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit