JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sherr i frikshëm në Tiranë! Shkelma, grushta dhe gurë kokës mes dy të rinjve
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 02/08/2021 23:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sherr i frikshëm ka ndodhur para pak minutash në zonën e Astirit në Tiranë, ku dy të rinj janë filmuar duke grushtuar dhe shkelmuar me forcë njëri-tjetrin. Videoja është dërguar ekskluzivisht për redaksinë JOQ Albania nga një qytetare, e cila më pas ka njoftuar policinë në lidhje me rastin. Arsyet e sherrit nuk bëhen të ditura, por duket të jetë diçka serioze dhe e rëndë, pasi të rinjtë nuk heqin dorë kollaj. Në një moment njëri nga të rinjtë rrëmben një gur dhe e qëllon në kokë tjetrin. Ndërkohë një qytetar vihet re aty pranë, por nuk reagon fare për t'i ndarë. Nuk dihet nëse policia ka shkuar në vendgjarje.