JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Turistja 20-vjeçare përjeton tmerrin në Greqi, përdhunohet në grup nga katër të rinj
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 01/08/2021 22:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Mediat venase shkruajnë se një turiste austriake, është përdhunuar në grup nga një grup vendasish. Mësohet se 20-vjeçarja është përdhunuar nga katër djem të moshës, 30, 28, 26 dhe 27 vjeç. E reja kishte shkuar vullnetarisht në shtëpinë e një 27-vjeçari, pa e ditur se aty ishin dhe miqtë të tij. Ajo pretendon se katër grekët e kanë përdhunuar në grup. Por të rinjtë e arrestuar e kanë mohuar një gjë të tillë. Ata thonë se e kanë takuar për të kryer marrëdhënie seksuale me të, me vullnetin e saj të lirë. Katër të arrestuarit pritet të çohen në prokurori, pasi veprimi i tyre është i natyrës kriminale.

Burimi: protothema |Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania